KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8179043
nr 817 9043
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), Signerad PMP, 37x45
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 mars 2013
kl 21:01:12
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.600 kr
2.600 kr
3.000 kr
- Klassiska
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson